Brusič na plocho, guľato

POZÍCIA JE NEAKTUÁLNA

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať vyplnením formulára na našej webovej stránke, e-mailom na praca@silganmp.com, prípadne osobne na vrátnici spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia s možnosťou prehliadky pracoviska.

Pri všetkých spôsoboch oceníme, ak priložíte životopis, alebo napíšete Vaše doterajšie pracovné skúsenosti a uvediete o akú pracovnú pozíciu máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia s možnosťou prehliadky pracoviska.

Mzdové podmienky (brutto):

1 100 – 1 700 EUR / mesiac

Miesto práce

Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Termín nástupu

Ihneď, ak hľadáte stabilnú prácu v týchto neistých časoch ! Pracujeme v 7,5 hodinových zmenách/ 37,5 hod. týždenne, na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Pripoj sa k nám!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavovanie a práca na brúsnych strojoch a zariadeniach.
  • Opracovávanie súčiastok pomocou brúsnych strojov s dôrazom na požadovaný rozmer v predpísaných toleranciách.
  • Vykonávanie úprav súčiastok podľa výkresov.
  • Samostatné vykonávanie rôznorodých odborných prác podľa požiadaviek výroby.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

  • anglicky jazyk – začiatočník

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • zmysel pre detail
  • technické myslenie
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
  • zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
  • zabezpečenie dopravy v prípade mimoriadnej potreby práce mimo pracovné dni
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe
Zobraziť všetky benefity

Vzdelanie v odbore

  • mechanik strojov a zariadení, obrábač kovov

Prax na pozícii / v oblasti

  • Kvalitné zaškolenie prebehne priamo na pracovisku.

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Kontakt

Kontaktný formulár

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.
Slovanská ulica 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovak republic

+421 902 707 728
info.SMPNM@silganmp.com

Personálne oddelenie

+421 911 806 135
praca@silganmp.com